קורסים מקצועיים, לימודי תעודה וקורסי העשרה


Booking.com


מידע כללי על קורסים ולימודי תעודה

content

כיום, לימודי התעודה הפכו לפופולריים ביותר ובהתאם לכך שוק קורסי העשרה גדל באופן מתמיד הודות לביקוש המתפתח בקורסי העשרה ניתן להשתלב כיום בקורסים במגוון עצום של תחומי לימוד כגון: לימודי רפואה משלימה, קורסי עיצוב, קורסי מחשבים, לימודי אמנות, קורסי שפות, לימודי מינהל, לימודי מזכירות, לימודי שוק ההון ועוד.


תחומי הלימוד בקורסי העשרה בארץ מתרחבים מידי יום וכעת, ניתן למצוא קורס בכל תחום שעולה על הדעת. לימודי התעודה בארץ הינם לימודים מרתקים וייחודיים המציעים לכל המעוניינים השתלבות במסגרת לימודים קצרה יחסית המעניקה ידע נרחב, תעודת גמר, ניסיון מעשי, מסגרת לימודים איכותית, לו"ז המתאים לאנשים עובדים וכו' לימודי תעודה הם האלטרנטיבה המושלמת לכל מי שחפץ בהכשרה מקצועית אך לא מייגעת בתחום מסוים, ומעוניין להימנע מלימודים אקדמאים ארוכים ומייגעים.
זהו סוד גלוי לכל כי אותה הכשרה בה מעוניינים אותם תחומי עסק-יכולה להיות זולה, קצרה ומהנה בהרבה מלימודי תואר ראשון ושני, סוחטים רגשית, פיזית וכלכלית.

מגוון לימודי תעודה מחכים לכם באתר נרשמים, לימודים להעשרה, פנאי, עניין, הסבות מקצועיות שלא יחייבו אתכם לוותר על החיים האישיים שלכם, או על שעות העבודה.
לימודי התעודה גמישים בהרבה מלימודים אקדמאיים גם מבחינת שעות, וגם מבחינת קורסים מיותרים שלא מתמקדים במטרה שלכם ובתחום עניינכם.

 

קהל היעד:
מסלולי הלימוד, הקורסים וההשתלמויות הקיימים בשוק הלימודים כיום מיועדים לקהל יעד רחב ביותר הכולל בעלי תפקידים החפצים בתעודה בתחומם, בעלי תפקידים החפצים בהרחבת סמכותיהם, אקדמאים המעוניינים בהתמקצעות בתחומם או מעוניינים בהסבה למקצוע אחר, אנשים המעוניינים בהרחבת ידיעותיהם בתחומים מבוקשים, קהל המעוניין בקורסים כתחביב ועוד.
אנשים רבים בוחרים לרכוש מקצוע וללמוד מבלי ההכרח להתחייב למסלול האקדמי שהינו ארוך יותר.
לפני שבוחרים במקום לימודים כדאי לבקר בכל אחד ממוסדות הלימודים, לעיין בתוכנית הלימודים המוצעת ולנסות לשוחח עם בוגרים של לימודי תעודה מכמה מוסדות. לעתים קיימים הבדלים מהותיים בין תוכניות הלימודים השונות ולכן כדאי לבדוק היטב לפני שמקבלים החלטה.

יתרונות הלימודים:
הלימודים ברוב הקורסים ולימודים התעודה הם ממוקדים ותמציתיים, מכיוון שמדובר בלימודים שהם קצרים יותר מאשר לימודים לתואר ראשון. גם הגמישות של משך הלימודים וימי הלימודים היא גבוהה יותר. וכמובן, ברוב הקורסים אין כל צורך בידע מוקדם או בניסיון כלשהו.
היתרון המרכזי של קורסי תעודה הוא שניתן תוך זמן קצר לרכוש מקצוע, ובמקרים רבים המדובר במקצועות מבוקשים למדי.
מי שעושה קורס מזורז במחשבים או קורס איפור, יכול לחסוך שנים של לימודים, ותוך מספר חודשים לרכוש מקצוע מבוקש. גם למחיר של הקורסים הללו יש חשיבות.
יתרון חשוב נוסף הוא תנאי הקבלה הקלים יחסית לקורסים הללו.
לרוב המכריע של הקורסים אין צורך בהצגת ממוצע הבגרות, הציון הפסיכומטרי או כל נתון אחר. לעיתים יש צורך בראיון קבלה או ראיון אישי אך לא מעבר לכך

אפשרויות תעסוקה:
כיום, תחומי עסק רבים דורשים תעודת הסמכה בלבד ומאפשרים השתלבות מהירה ומוצלחת בין שורותיהם, כך שניתן למצוא הרבה מקומות עבודה באותו תחום התמחות שרכשו במשך הקורס, ופעמים רבות אלה שלמדו את הקורס הקצר מצליחים ומתקדמים במהירות היות ויש בידם כלים פרקטיים ומעשיים ולא רק ידע תאורטי כללי.