קורס גרפיקה ממוחשבת

חיפשת קורס גרפיקה ממוחשבת?
הגעת למקום הנכון.

קיבצנו עבורכם מגוון מוסדות לימוד מובילים בתחום המבוקש כדי שתוכלו לקבל מהם הצעות ומידע מקיף בתחום קורס גרפיקה ממוחשבת.

סמנו את מוסדות הלימוד ומלאו פרטיכם, אלו יחזרו אליכם עוד היום עם הצעת מחיר, הנושאים הנלמדים בכל קורס ועוד.


Booking.com

קורס גרפיקה ממוחשבת

מכללת ספיר

מכללת ספיר

מיקום: באר שבע והדרום
סיעור מוחות

סיעור מוחות

מיקום: תל אביב והמרכז,ירושלים והסביבה
מרכז אמן

מרכז אמן

מיקום: ירושלים והסביבה
מכללת אמונה

מכללת אמונה

מיקום: ירושלים והסביבה
לומדה

לומדה

מיקום: ירושלים והסביבה
המרכז החרדי להכשרה מקצועית

המרכז החרדי להכשרה מקצועית

מיקום: תל אביב והמרכז,ירושלים והסביבה
ג

ג'ון ברייס

מיקום: תל אביב והמרכז,ירושלים והסביבה
בית פרוג

בית פרוג

מיקום: תל אביב והמרכז
מכללת סלע

מכללת סלע

מיקום: תל אביב והמרכז
מנטור

מנטור

מיקום: חיפה והסביבה,תל אביב והמרכז
הבצפר

הבצפר

מיקום: תל אביב והמרכז
הרשם לקבלת פרטים

מלא פרטים לקבלת מידע ממוסדות הלימוד

הכל על קורס גרפיקה ממוחשבת

אם בעבר נדרשו גרפיקאים ומעצבים להיות בעלי כישרונות יוצאי דופן ויכולות ציור ורישום מדהימות, הרי שהופעתו של המחשב, והתבססותה של הגרפיקה הממוחשבת בעולם הדיגיטלי, פתחה את הדלת בפני מיליוני אנשים אשר פועמת בהם חדוות היצירה אך היו מנועים מלעסוק בתחום בגלל חוסר הכישרון לצייר או לבצע רישומים.

 

אפשר בהחלט לומר כי הופעתה של תוכנת הגרפיקה פוטושופ של אדובי, והתוכנות הגרפיות שהופיעו בעקבותיה, משתוות להמצאת הגלגל מבחינת השינוי שהביאו לעולם הפרסום והעיצוב. לא ניתן למצוא כיום שלט חוצות, מודעת עיתון או פרסומת טלוויזיה שלא מעורבות בהכנתם תוכנות גרפיות.

אנו מוקפים בכל רגע נתון בכמות גדולה כל כך של עבודות גרפיות עד שהן נראות לנו כחלק טבעי מהסביבה, אולם בפועל מאחורי כל פרסום עומדים אנשים מוכשרים אשר רכשו את המקצוע והמיומנויות שלו והם אלה האחראים לתוצאה שאנו רואים.  

 

קורסי לימודי גרפיקה – מה לומדים והיכן:

קורסי הגרפיקה הנפוצים היום בשוק מתחלקים לכמה רמות כאשר הרמה הבסיסית ביותר היא קורס לימוד התוכנה פוטושופ בלבד, והיא מהווה בסיס ללימודי המשך והתפתחות בתחום. רמות גבוהות יותר מצרפות תוכנות גרפיות נוספות לתוכנית הלימודים כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרים-וויבר, פלאש ואפטר-אפקטס, כולן של חברת אדובי. השליטה בתוכנות הללו הופכת את הסטודנט לאמן המסוגל לבצע בימים מה שלקח למיכלאנג'לו לעשות במשך שנים.

 

כיום ניתן ללמוד גרפיקה כמעט בכל המוסדות האקדמאים בארץ, שהכירו בנחיצות המקצוע לעולם המודרני, ומיהרו לפתוח מחלקות ללימוד המקצוע בקמפוסים השונים. מעבר למוסדות האקדמאים הרגילים ישנם מוסדות וותיקים  המוגדרים כיעודיים ללימודי עיצוב בכלל ועיצוב גרפי בפרט כחלק אינטגרלי מהלימודים. מעבר לכל אלה קיימים בשוק עשרות בתי ספר פרטיים ואיכותיים המתמקדים בלימודי עיצוב גרפי ואומנות דיגיטלית.

 

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי גרפיקה:

בוגרי קורסי גרפיקה יכולים כיום להשתלב במאות ואלפי חברות וארגונים הזקוקים לשירותיהם. בתי דפוס הזקוקים לגרפיקאים ולמעצבים גרפיים, משרדי פרסום, חברות לביית אתרי אינטרנט, מוסדות ממשלתיים, עצמאים ולקוחות פרטיים. השכר ההתחלתי בתחום הוא בדרך כלל סביר אולם ככל שצובר הבוגר ניסיון תעסוקתי וניסיון מעשי בעבודה היומיומית, הרי שמקצועיותו תעלה ואיתה גם השכר.